DR.ŞUAYİP BİRİNCİ

"SAĞLIK BAKANI YARDIMCISI"
1.Gün 09.25-09.45

MAHMUT TOKAÇ

"İlaç ve eczacılık sağlık bilim ve teknolojileri vakfı başkanı"
1. Gün 13.00-14.00

TANSU YEĞEN

"UIPATH Türkiye genel müdürü ve Avrupa başkan yardımcısı"
1. Gün 10.00-10.30

Prof.Dr MEHMET ARIK

"ASELSAN yönetim kurulu üyesi"
1. Gün 11.00-12.00

Prof.Dr. ZELİHA KOÇAK TUFAN

"Yükseköğretim kurulu üyesi"
1. Gün 09.00-10.00

Ömer Şengüler

"Marka Mimarı, Global Magic Brands danışmanlık şirketi başkanı"
2. Gün 15.45-16.30

YAVUZ SELİM SILAY

"Main CEO"
1. Gün 11.00-12.00

PROF. DR. CENGİZHAN ÖZTÜRK(BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ)

"Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi ve aynı zamanda İstanbul Sağlık Endüstrisi Kurulu başkanı"
2. Gün 10.45-11.30

AYMAN GHONEAM

"MAQASID Portfolıo Management Co-Founder"
1. Gün 15.30-16.00

SEDA YEKELER

"Seda Yekerler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı"
2.Gün 14.00-14.45

ALİ KURT

"BIOCUBE İstanbul-Incubation İstanbul"
2.Gün 12.15-13.00

SİMEL AYYILDIZ

"METÜM"
1.Gün 14.00-14.45

ERDEM KAYA

"AVRUPA PATENT VEKİLİ VE ERDEM KAYA PATENT YÖNETİM KURULU BAŞKANI"
2.Gün 14.40-15.30

AYHAN ELMALI

"ANKARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI"
2.Gün 09.00-09.45

MÜCAHİT ÖZDEMİR

"DMO GENEL MÜDÜRÜ"
1.Gün 11.00-12.00

ERKAN DORKEN

"ASELSAN SAĞLIK GRUP BAŞKANI"
1.Gün 10.30-11.00

PROF.DR. AZİZ TEKİN

"MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI"
2.Gün 09.00-09.45

PROF.DR. ERKAN İBİŞ

"ANKARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ"
1.Gün 09.10-09.25

MUSTAFA ACUNGİL

"AÇIK BEYİN, DİJİTAL GELECEKTE İNSAN KALMAK/YAZAR"
2.Gün 16.30-17.15

LEVENT METE ÖZGÜRBÜZ

"SEİS BAŞKAN YARDIMCISI"
2.Gün 09.45-10.30

METİN DEMİR

"SEİS BAŞKANI"
2.Gün 09.45-10.30

PROF.DR. GÜLFEM ELİF ÇELİK

"TIP FAKÜLTESİ DEKANI"
2.Gün 09.00-09.45

PINAR YILGÖR HURİ

"MEDİTAM"
1.Gün 14.00-14.45

SALİH UCA

"ARCHEM DIAGNOSTIC YÖNETİM KURULU BAŞKANI"
1.Gün 13.00-14.00

SOUHEİL EL- HAKİM

"BIÇAKÇILAR CEO"
1.Gün 15.00-15.30 (İNGİLİZCE)

GÜLŞAH SÖNMEZ

"BOME TRİVİTRON genel müdür"
2.Gün 09.45-10.30

1. Gün
-İsa AKSU(MEDCON KOORDİNATÖRÜ)
-Şebnem DOĞAN (ANKARA TTO YÖNETİCİSİ)
-Prof.Dr Erkan İBİŞ(Ankara Üniversitesi Rektörü)
-Zeliha Koçak TUFAN(Yüksek Öğretim Kurulu Üyesi)
-Şuayip BİRİNCİ( SAĞLIK BAKANI YARDIMCISI)
-Tansu YEGEN(UİPATH BAŞKAN YARDIMCISI(AVRUPA-EECIS))
-Erkan DORKEN(ASELSAN Sağlık Grup Başkanı)
-Mevlüt GÜLMEN
Moderatör:Yavuz Selim SİLAY(Main CEO)
-Mücahit ÖZDEMİR(DMO Genel Müdürü)
-Mehmet ARIK(ASELSAN Yönetim Kurulu Üyesi)
-Hakkı GÜRSÖZ(Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu Başkanı)
-Souheil EL-HAKİM(Bıçakçılar CEO)
Öğle Arası
Moderatör: Mahmut TOKAÇ(İvek Yönetim Kurulu Başkanı)
-Salih UCA(ARCHEM)
-Ferhat FARŞİ(Cinnagen İlaç)
Moderatör: Pınar YILGÖR HURİ(MEDİTAM)
-Faruk EMİR (METÜM)
-Kuntay AKTAŞ(BTECH)
-Kemal AKÇALI(ARPANDORA)
-Ali KURT(INCUBATION İSTANBUL-BIOCUBE İSTANBUL)
-Ayman GHONEAM(MAQASID Portfolıo Management Co-Founder)
-Yavuz Selim SİLAY(Main CEO)
2.Gün
Moderatör: PROF.DR Ayhan ELMALI(REKTÖR YARDIMCISI)
Moderatör: Metin DEMİR (SEİS Başkanı)
-Levent Mete ÖZGÜRBÜZ (SEİS Başkan Yardımcısı)
-Fatin DAĞÇINAR (OSTİM Medikal Kümelenme Başkanı)
-Uğur CÜNEDİOĞLU (Biyomedikal Mühendisleri Derneği)
-Gülşah SÖNMEZ (BOME TRIVITRON Genel Müdürü)
-Prof.Dr. Cengizhan ÖZTÜRK (Boğaziçi Üniversitesi-İSEK)
-Arzu OZSOY SUEL ("WheretoCure")
12.15-13.00 Standların Gezilmesi Ve Çekilişler 2. Gün
Öğle Arası
-Seda YEKERLER (Seda Yekerler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı)
-Erdem KAYA (Avrupa Patent Vekili ve Erdem Kaya Patent Yönetim Kurulu Başkanı)
-Ömer ŞENGÜLER (Global Magic Brands)
-Mustafa ACUNGİL (Açık Beyin, Dijital Gelecekte İnsan Kalmak \ Yazar)
-Muhammed Can DAMA(MEDCON Koordinatörü)

Paydaşlarımız











Şehir dışından gelecek misafirlerimiz konaklama için 10 Nisan 2019 23.59'a kadar konaklama formunu doldurmuş olmaları gerekmektedir.

Kayıt süresi dolmuştur.